€ 7,20 euro/h brutto plus dodatki

Dam pracę w Niemczech dla kobiet bez języka sortowanie marchwi od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do połowy stycznia 2016
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 01:45

Aktualnie poszukujemy kobiet do podjęcia pracy w Niemczech przy sortowaniu marchwi. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Sortowacz marchwi

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 euro/h brutto plus dodatki

Czas trwania umowy: do połowy stycznia 2016

Miejsce: wschodnie Niemcy

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • jest to praca manualna – polega na sortowaniu marchwi

Oczekiwania:

  • konieczność zabrania ze sobą odpowiedniej odzieży roboczej a także pościeli
  • preferujemy zgłoszenia od pań
  • duże zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz do połowy stycznia

Zapewniamy:

  • praca w wymiarze po 8 do 10 godzin dziennie przez 6 do 8 dni na tydzień
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 6 euro dziennie na terenie firmy – należy jednak zabrać ze sobą pościel
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych, nadgodzinach i w święta
  • pracę tymczasową
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:
praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-kobiet-sortowanie-id332001.html

ID ogłoszenia: 5105668b935167a1