€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla kobiet od zaraz przy recyklingu w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2014 01:09

Pilnie poszukujemy kobiet do podjęcia pracy w Niemczech na taśmie produkcyjnej przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz przy recyklingu.

Stanowisko: Pracownik do recyklingu

Termin: od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą miały za zadanie pracować fizycznie przy sortowaniu odpadów.
  • Całość segreguje się ze względu na ustalone klasy, tak jak: metal, guma, szkło.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie dwuzmianowym
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • obowiązkowość i zaangażowanie
  • zręczność
  • duża koncentracja, spostrzegawczość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pożądane zgłoszenia od kobiet

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla pań od zaraz
  • dobre zarobki
  • zapewnione uczciwe zatrudnienie z ubezpieczeniem i składkami
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV oraz aktualną fotografią na jeden z poniższych adresów:

  • raciborz@silesiapersonal.pl
  • gliwice@silesiapersonal.pl
  • opole@silesiapersonal.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnice-do-recyklingu-id250502.html

ID ogłoszenia: 269544cc92e95336