€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech dla kobiet pakowanie lodów bez języka Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 01:21

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kobiet bez znajomości języka w fabryce na produkcji lodów. Zatrudnienie w Osnabrück przy pakowaniu w charakterze pomocnika produkcyjnego.

Stanowisko: Pakowacz – pomocnik

Miejsce pracy: Osnabrück, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Wszelkie zadania pracownik wykonuje przy taśmie produkcyjnej. Obowiązkiem będzie wspieranie prac produkcyjnych oraz pakowanie i sortowanie lodów.
  • Do zadań mogą zostać prace porządkowe.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • szybkość, sprawność, zwinność
  • motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • zapewnione płatne zamieszkanie
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie oraz składki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz zdjęciem na adres:

  • opole@danddpersonal.pl z dopiskiem”Produkcja lodów”

Prosimy nie zapomnieć o dołączeniu klauzuli o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych.

źródło:

ID ogłoszenia: 981553cc80d90873