€ 2800 eu/brutto/miesiąc

Dam pracę w Niemczech dla koordynatora od zaraz w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2022 00:20

Z dobrą znajomością języka w rejonie Bremen od zaraz do podjęcia praca w Niemczech dla koordynatora w firmie, która zajmuje się kontrolą jakości, sortowaniu części samochodowych.

Dla firmy zajmującej się kontrolą jakości, sortowaniem oraz naprawą komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego , poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora.

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
• własny samochód,
• samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

Obowiązki:

• koordynowanie zespołem pracowników,
• szkolenie pracowników,
• komunikacja z klientem,
• koordynowanie projektów, raportowanie,
• odbiór nowych pracowników i pomoc w zakwaterowaniu,
• kontrola wynajętych dla pracowników mieszkań,
• opieka nad pracownikami (pomoc w przypadku wizyt lekarskich, tłumaczenia na j. polski)

Oferta:
• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe,
• wynagrodzenie: 2800 euro/brutto / miesiąc, po 3 miesiącach pracy wynagrodzenie będzie wynosić 3000 euro/brutto/miesiąc
lub
• wynagrodzenie: 3000 eu/netto/miesiąc (b2b)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas swojego CV droga mailową,
adres e-mail: kontakt@ap-grupa.pl

tel: (+) 48 602176444

AP Grupa (KRAZ 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników.

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa( w zakładce Polityka Prywatności).

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 124639079dc9de83