€ 13€+40€

Dam pracę w Niemczech dla lakierników samochodowych od zaraz w Neuweiler

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuweiler
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2021 02:22

Agencja personalna dla klienta z Neuweiler poszukuje od zaraz doświadczonych lakierników samochodowych do legalnej pracy w Niemczech. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Niemcy – 75389 Neuweiler
Nr Ref: LAK-SAM-NEU/DE/2021

Zakres obowiązków:
– praca w warsztacie zajmującym się naprawą samochodów osobowych (głównie marki Ford)
– przygotowywanie powierzchni do lakierowania, gruntowanie powierzchni
– przygotowywanie i mieszanie farb i lakierow
– lakierowanie samochodów osobowych
– kontrola jakosci wykonanej pracy
– konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w pracy
– stawka: 13 euro brutto/h + 40,00 euro netto dziennej

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– wyksztalcenie kierunkowe lub ukonczone kursy
– precyzja i dokładność
– samodzielność
– prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: LAK-SAM-NEU/DE/2021

ID ogłoszenia: 143615c4c36e4864