€ 12,15 euro brutto + dieta + dodatek

Dam pracę w Niemczech dla malarza na budowie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 01:42

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników budowlanych w Stuttgarcie na stanowisko malarz. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza budowlanego przy malowaniu, tapetowaniu i szpachlowaniu.

Agencja Pracy POLONICA wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego oraz szybko rozwijającego się kontrahenta z Niemiec pracowników na następujące stanowisko:
Malarz budowlany
Miejsce pracy: Niemcy/ Bayern
Możliwość wyjazdu w duecie
Obowiązki:
– tapetowanie,
– malowanie ścian i fasad (prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków),
– szpachlowanie, szlifowanie – wewnątrz i zewnątrz budynków,
– gruntowanie, tynkowanie, wykuwanie,

Wymagania:
– dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
– min. 3 lata doświadczenia w pracy na danym stanowisku w branży budowlanej,
– wykształcenie budowlane – dyplom czeladniczy,
– prawo jazdy kat. B oraz samochód,
– świadectwa pracy,
Oferujemy:
– legalna praca na terenie Niemiec,
– praca na umowę o pracę na czas nieokreślony,
– pakiet socjalny,
– praca na pełny etat (możliwość nadgodzin),
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + diety,
– zorganizowane zakwaterowanie (udostępnione odpłatnie),
– tłumaczenie dokumentacji pracowniczych,
– stała opieka polskiego konsultanta,
– Kindergeld i zwrot podatku po każdym przepracowanym roku.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy:
aplikuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

W tytule wiadomości proszę wpisać „Malarz budowlany”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 79 96

ID ogłoszenia: 876539af5d2dad5a