€ do negocjacji

Dam pracę w Niemczech dla mechanika samochodowego FIAT – Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Region Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2016 05:06

Poszukiwani pilnie wykwalifikowani mechanicy gotowi do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Bawarii przy serwisie i naprawie pojazdów marki FIAT.

GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. k. posiadająca certyfikat nr 11595 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH FIAT (Niemcy)
Zadania:
• serwis, naprawa, konserwacja samochodów osobowych w salonie FIAT
Wymagania:
• doświadczenie jako mechanik samochodów osobowych – preferowane marki FIAT
• preferowane wykształcenie kierunkowe
• znajomość elektroniki, hydrauliki
• umiejętność czytania schematów połączeń
• umiejętność pracy samodzielnej
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z pracodawcą – WARUNEK KONIECZNY!
• prawo jazdy kat. B i własne auto mile widziane
Oferujemy:
• pracę dla salonu FIAT
• zatrudnienie na WARUNKACH NIEMIECKICH (umowa o pracę z pracodawcą niemieckim)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim z dopiskiem MECHANIK/FIAT na adres email: rekrutacja@grupamobility.eu
Kontakt: +48-698-975-079

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 50257e2989df047a