€ od 11 do 14 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla ogrodnika przy budowie ogrodów Konstancja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Konstancja
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 września 2014 23:41

Firma zajmująca się ogrodami z Konstancji poszukuje pracownika na stanowisko ogrodnik. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków ze znajomością języka i doświadczeniem.

Stanowisko: Ogrodnik

Lokalizacja: Konstancja

Zarobki: od 11 do 14 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony w charakterze będzie odpowiedzialny za wszelkie prace przy budowie i utrzymaniu ogrodów.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pielęgnacje roślin, wykonywanie nawierzchni kamiennych, oczek wodnych, koszenie, podlewanie, przycinanie itp.

Oczekiwania:

  • duże doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
  • wykształcenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • konieczne jest prawo jazdy oraz własny samochód
  • prosimy o przesyłanie zgłoszeń osoby w wieku 25 – 45 lat
  • pracowitość, zaradność, fachowość

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zapewnione płatne miejsce zamieszkania
  • pakiet socjalny
  • dobre zarobki – wysokość stawki godzinowej uzależniona jest od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV w języku niemieckim na adres: borys-personal@gmx.de

źródło: http://www.praca4u.net/ogrodnik-landschaftsgartner-id246216.html

ID ogłoszenia: 14954270a17b331f

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech dla ogrodnika przy budowie ogrodów Konstancja”

  1. praca100 na 6 marca 2015 @ 17:46

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam