€ niemiecki standard

Dam pracę w Niemczech dla operatorów wózków widłowych w Alzenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Alzenau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 grudnia 2015 01:47

Atrakcyjna, legalna praca w Niemczech w miejscowości Alzenau jako operator wózków widłowych. Propozycja skierowana do osób dyspozycyjnych i posiadających uprawnienia do obsługi wózków wysokiego składowania (d0 9m).

Legalna praca w Niemczech

B+S Logistik und Dienstleistungen to firma transportowa i usługowa, która powstała z pasji i doświadczenia. Zadowolenie i zaufanie klientów oraz stały rozwój są jednymi z naszych głównych celów. Dlatego Sukcesywnie poszerzamy zakres działalności oraz rozbudowujemy sieć filii. Dzięki temu możemy zarówno transportować i magazynować towary. Posiadamy wykwalikowany zespół pracowników który umiejętnie dostosowuje się do potrzeb klientów

OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH – NIEMCY
(Osnabrück, Bielefeld, Alzenau)

Obowiązki:
• Obsługa wózka widłowego
• Załadunek oraz rozładunek towarów
• Transport wewnętrzny materiałów i wyrobów.
• Czynności związane z utrzymaniem magazynu
• Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
• Obsługa skanera magazynowego

Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi wózka wysokiego składowania do 9 metrów wysokości
• Dyspozycyjność
• Doświadczenie w pracy w magazynie
• Zaangażowanie w wykonywane zadania i motywacja do pracy
• Punktualność i rzetelność
• Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest konieczna

Oferujemy:
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec
• Zakwaterowanie
• Płatne nadgodziny
• Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

B+S GmbH Logistik und Dienstleistungen
Bielefelder Straße 74a
49186 Bad-Iburg – Sentrup
Deutschland

lub
personal@b-slogistik.de

lub
Tel: 0049 5403 7960 381 ( język p

ID ogłoszenia: 11456728672426a4

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez B S Logistik und Dienstleistungen

Ostatnie przedmioty dodane przez B S Logistik und Dienstleistungen »