€ 1200 euro/mc

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki dziecięcej od stycznia 2015 Moers

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Moers
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 02:48

Poszukujemy kobiety do pracy w Niemczech jako opiekunka dziecięca. Zatrudnienie od połowy stycznia 2015 w Moers z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem przy opiece nad dziećmi oraz pomocą przy codziennych obowiązkach domowych.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Zarobki: 1200 euro miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Moers

Termin: praca od połowy stycznia 2015

Obowiązki:

  • praca odbywać się będzie w domu u rodziny posiadającej dwójkę dzieci – chłopców w wieku 6 i 11 lat
  • osoba zatrudniona będzie miała za zadanie zajmować się dziećmi oraz wykonywać prace domowe tak jak sprzątanie, gotowanie czy drobne zakupy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • możliwość pracy w systemie 2 miesiące pracy na 2 miesiące wolne
  • miła aparycja, optymizm
  • schludność, kreatywne myślenie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • brak nałogów, osoby chętne nie mogą palić papierosów!

Oferujemy:

  • zapewnione miejsce zamieszkania i wyżywienie
  • wspólne wyjazdy na urlop
  • zatrudnienie od połowy stycznia 2015
  • rodzinną atmosferę
  • pracę w systemie 2 na 2 – dwa miesiące praca i dwa przerwa

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej
adres: h_honia@wp.pl

Dla chętnych możliwość kontaktu telefonicznego po godzinie 16 z panią Honoratą Ziembą pod numerem: 604 421 437

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-domowa-niania-od-polowy-stycznia-moers-id256970.html

ID ogłoszenia: 632548855ea93503