€ 1270 euro

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych, Brunszwik od 27.01.2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Braunschweig
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 03:21

Od 27-go stycznia do podjęcia praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie 2018 w Brunszwiku przy opiece nad seniorem w wieku 75 lat, który jest osobą leżącą.

Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko:
OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEGO PANA

Miejsce pracy: Niemcy/ Klein Vahlberg koło Braunschweig

Termin rozpoczęcia pracy: 27.01.2018

Podopieczny
• 75 lata, 178 cm wzrostu, 110 kg,
• leżący/ porusza się na wózku,
• po przebytym wylewie, cukrzyca, astma, inkontynencja,
• codziennie przyjeżdża Pflegedienst,
• mieszka z żoną.

Obowiązki:
• pomoc przy toalecie, ubieraniu się,
• transfer łóżko – wózek – łóżko .

Wymagania:
• dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie jako opiekun osób starszych,
• pozytywne nastawienie, empatia, otwartość, zaradność.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
• wynagrodzenie 1270 Euro netto/miesiąc,
• bezpłatny transport,
• wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy (osobna łazienka, TV, internet)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: rekrutacja@rzkancelaria.eu z dopiskiem: OPIEKA Klein Vahlberg. Informacje pod nr telefonu 883 444 109,74 840 4857.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

ID ogłoszenia: 7315a6701b21314b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.