€ 1400€

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pana 80 lat z Denkingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Denkingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 marca 2020 04:35

Od kwietnia potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece nad Panem w wieku 80 lat z Denkingen. Podopieczny cierpi na zaawansowaną demencję.

RODZAJ:
1. Nowe- Hermann
2. Termin zlecenia od: 5.04, lub po świętach do:
3. Miejscowość: 78588 Denkingen
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 170
2.Waga : 75 kg
3.Wiek: ur . 1940

Opis Podopiecznej/go:
Pan mieszka sam w domu na wsi, w tej samej miescowości mieszka syn, który służy pomocą przy zakupach czy opiece nad tatą.

Schorzenia: po upadku i złamaniu kości biodrowej (właśnie hospitalizowany, rehabilitowany) zaawansowana demencja, inkontynencja pełna, problemy z orientacją
Trzeba mu przypominać o piciu, by się nie odwodnił. Senior może siedzieć, wstać-z pomocą, obrócić się i ze wsparciem balkonika opiekunki przejść po domu normalnie z pomieszczenia do pomieszczenia.
Senior z zawodu był elektrykiem.
Potrzeba opiekunki cierpliwej i która jasno i dobrze będzie umiała się komunikować. Do seniora trzeba mówić spokojnie i jasno.
Pielęgniarka: nie ma
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – przy balkoniku na chwile obecną. Transfer- trzeba podać rękę, pomóc, Sam nie wstanie
b) toaleta – z pomocą – nosi pieluchomajtki dla pewności, jednak jest w stanie zawołać gdy chce do toalety
c) higiena osobista/ mycie – z pomocą, do dyspozycji krzesełko toaletowe
d) ubieranie- z pomocą
e) Jedzenie. – samodzielnie
Wstawanie w nocy : może się zdarzyć, ale raczej rzadko.
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom jednorodzinny, w miejscowości wiejskiej, Do sklepu ok. 1 km drogi.
Warunki dla Opiekunki: pokój , Internet. Czas wolny 2 godz w ciągu dnia + wolne popołudnie. Na 2 godz senior może zostać sam, lub przychodzi syn.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: gut/kom+, palenie tylko na zewnątrz
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie
Tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 4765e7e1797ee344

Brak tagów