€ 1,400.00

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani 86 l. z Wilnsdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wilnsdorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 03:57

W miejscowości Wilnsdorf od zaraz potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 86 lat, która potrzebuje wsparcia.

1. Termin zlecenia 23.06.2020
2. Miejscowość: 57234 Wilnsdorf
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 175
2.Waga : 65
3.Wiek: ur. 1934/ 86 lat

Opis Podopiecznej/go:

Seniorka ma86 lat, i ma początki demencji, kilkakrotnie upadla. Syn chce z tego względu zapewnić opieke dla seniorki. Pielegniarki przychodzi dwa razy dziennie podawac leki. Seniorka ma do dyspozycji rolator i laske, jednak nie używa ich. Higiene wykonuje jeszcze dotychczas sama . Jednak opiekunka musi wspierać i kontrolować z wyczuciem. Seniorka ma inkontynencje i nosi wkładki. Dotychczas chodzi sama na toalete i zmienia wkładki, opiekunka musi jednak mieć oko .
Seniorka jest zdania ze daje sobie poki co sama rade. Syn mieszka z matka, na gornym piętrze.
Poszukiwana jest opiekunka, która wprowadzi rytm dnia, będzie regularnie towarzyszyć seniorcem, przygotowywać posiłki, wspólnie jesc. Opiekunka musi dawac babci wolna przestrzen , żeby nie czula się osaczona, ale tez była przy niej i dala poczucie ze jest jej potrzebna.
Seniorka chodzi do przedszkola 2-3 w tygodniu

Schorzenia: demencja, inkontynencja
Pielęgniarka: podaje leki 2 razy dziennie
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – samodzielnie, laska, rolator
b) toaleta – samodzienie
c) higiena osobista/ mycie – samodzielnie
d) ubieranie- samodzielnie
e) Jedzenie. –samodzielnie,
RYTM DNIA
SNIADANIE 8, OBIAD 12, KOLACJA 18
Pobudka 7, drzemka 13, cisza nocna 22
Wstawanie w nocy : 1-2 na toalete
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom jednorodzinny, rower , do sklepu 15 min pieszo, 10 rowerem, brak zwierzat
Warunki dla Opiekunki: pokoj, internet, pauzy 13-15, 1 dzien w tygodniu, zastepuje syn
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: dobra

Stawka 1400€
tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 8725edf99d5000d4

Brak tagów

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.