€ 1300 euro/msc

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani 94 l. w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2018 04:27

Od zaraz pilnie poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece nad Panią w wieku 94 lat z Drezna. Seniorka cierpi na początkowe stadium demencji i ma problemy ze słuchem.

Miejsce zlecenia: okolice Drezna
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 25 sierpnia

Opis zlecenia:
Pani Gertrude ma 94 lata (147 cm, 55 kg). Podopieczna cierpi na początki demencji, osteoporozę oraz ma problemy ze słuchem, jest również inkontynentna. Po udarze porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim, jednak większość dnia spędza w łóżku, oglądając Tv. Seniorka z racji podeszłego wieku, jest mocno osłabiona, dość dużo śpi. Jest również mocno wycofana.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka wraz z rodziną w domu jednorodzinnym nieopodal Drezna. Opiekunka ma do własnej dyspozycji pokój, kuchnię i łazienkę dzieli z podopieczną. W domu jest dostęp do Tv oraz internetu.

Obowiązki opiekuna:
– utrzymywanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną
– pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny osobistej
– zmiana pieluchomajtek
– ubieranie
– pomoc w karmieniu
– transferowanie z łóżka na wózek

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
– mile widziane referencje
– zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zapewniamy:
– stawka 1300 euro netto/miesiąc,
– bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
– jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
– wysokie składki ZUS,
– możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
– gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
– zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
– pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na @ albo wysłanie SMS na numer: 797 898 768 o treści: PRACA podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY. Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział we Wrocławiu: ul. Ruska 51 b www.opiekunka.gowork.pl

ID ogłoszenia: 8715b814bb293b06