€ 1,00
Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani z ok. Siegen
- Kraj: Niemcy
- Miasto: Wilnsdorf-Niederdelfen
- Znajomośc języka: komunikatywna
- Doświadczenie: wymagane
- Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
- Opublikowany: 2 listopada 2017 02:36
- Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opis
Na zastępstwo poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech w okolicach Siegen. Zatrudnienie przy opiece nad seniorką w wieku 92 lat z demencją i astmą.
Podopieczna ma 92 lata (172 cm wzrostu, 85 kg). Cierpi na demencję i astmę. Ma również problemy ze słuchem (nosi aparat słuchowy). Pani porusza się jeszcze w miarę samodzielnie, korzysta z pomocy balkonika. Pani lubi czytać i oglądać TV.
Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów. Opieka: pomoc w codziennych czynnościach związanych z higieną ciała i ubieraniem, wspólne spędzaniu czasu i aktywizacja podopiecznej.
Praca w nocy nie występuję- podopieczna zażywa leki nasenne. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.
Podopieczna mieszka w domu (powierzchnia 200 m2) z ogrodem (ok. Siegen miejscowość Wilnsdorf- Niederdielfen).
Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, własną łazienką, dostępem do Internetu, TV i radia. Możliwe są również tanie połączenia telefoniczne do Polski.
W pobliżu podopiecznej mieszka rodzina, czasami ją odwiedzają. Syn mieszka dość daleko. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie.
Wymagania: mocna komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu 17-24.11 na 6-7 tyg. Na początku stycznia wraca stała opiekunka.
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
ilość wszystkich wyświetleń: 692, dzisiaj: 1
Linki sponsorowane
Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.
Inne przedmioty dodane przez Herz 24
- Niemcy praca opiekunka do starszego małżeństwa w Bremen od 23.05 na 2 miesiące
- Praca Niemcy poszukujemy opiekunkę do starszego małżeństwa od zaraz w Zandt
- Niemcy praca opiekunka osoby starszej do komunikatywnej pani w Düsseldorfie od stycznia
- Oferta pracy w Niemczech opiekunka osób starszych do samotnej seniorki Koblencja od 22.08 na 2 miesiące
- Praca Niemcy opiekunka osób starszych do pani w Hannowerze od 7.03 na 2 miesiące