€ 800-900 Eu

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych, Hanower od 1-go lipca 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:10

Począwszy od lipca 2017 potrzebna osoba do pracy w Niemczech jako opiekun – opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Hanowerze przy opiece nad babcią w wieku 84 lat.

Firma Progressio24 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Grethem 29690 -nad Hanoverem, Niemcy

WYMAGANIA:
 doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
 komunikatywna znajomość języka niemieckiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 opieka nad panią 84- letnią
 prowadzenie domu
OFERUJEMY:

 Pracę na umowę zlecenie
 stawka 1100 euro miesięcznie netto
 stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
 odprowadzane składki ZUS i EKUZ
 legalną pracę (dokument A1)
 elastyczne wyjazdy
 bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
 wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zatrudniamy także panie z językiem podstawowym stawka 800-900 euro.
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o

ID ogłoszenia: 9115943bb97c3ede