€ 1,350.00

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych w Monachium do Pani 82 lata od 20.08

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 00:23
  • Wygasa: 27 dni, 9 godzin

Od 20-go sierpnia potrzebna opiekunka osób starszych chętna do wyjazdu i pracy w Niemczech. Zlecenie z Monachium przy opiece nad seniorką w wieku 82 lat, która cierpi na chorobę alzheimera.

Opiekunka od 20.08.,85640 Putzbrunn (nieduże miało położone ok.20km od Monachium).

Opiekunka zkomunikatywnąznajomością języka niemieckiego 1350 Euro/mc na rękę.

Palenie możliwe na zewnątrz.

Jest to SPRAWDZONE miejsce – możliwy kontakt z obecną Opiekunką.

Do opieki Pani Hannelore, lat 82, 155 cm, ok.40 kg

Cierpi na alzheimera (nie mówi) oraz inkontynencję (pieluchy).

2x dziennieprzychodzi Pflegedienstw ramach podstawowej opieki medycznej (podawanie leków, kąpiel).

Mieszka samaw domku jednorodzinnym. Córka mieszka w Stuttgarcie.

Czas wolny– 2 popołudnia w tygodniu.

Nie ma opieki w nocy.

Nie ma transferu.

Zakres obowiązków:

-prowadzenie gospodarstwa domowego , pranie , sprzątanie, zakupy, gotowanie

-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności tj. ubieranie i rozbieranie, zmiana pieluch, kontrola ilości spożywanych płynów trzeba pamiętać o tym , żeby Podopieczna piła regularnie by się nie odwodnić), codzienna higiena.

Do dyspozycji własny pokój, radio, internet.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

ZADZWOŃ pod numer 737-45-33-44 lub wyślij SMS o treści Kandydat a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!
ODWIEDŹ naszą stronę internetową www.pol-aktiv24.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy (przyspieszy to proces rekrutacji)

ZAPRASZAMY!

ID ogłoszenia: 4515b686b4898714

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.