€ 1,500.00

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych w Rhede do Pani 85 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rhede
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2018 04:59

W rejonie Rhede potrzebna od zaraz opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece nad seniorką w wieku 85 lat, która porusza się na wózku w następstwie przebytego wylewu.

Miejscowość: 46414 Rhede
Osoba podopieczna: kobieta
Wzrost 148 cm
Waga 85 kg
Wiek 85 lat
Opis osoby podopiecznej:
Do opieki starsza samotna Pani. Kobieta ma niewydolność serca i inkontynencję. Pani porusza się o wózku inwalidzkim( jest po wylewie). Pflegedins przychodzi codziennie rano założyć rajstopy uciskowe oraz rozkłada leki. Pani Helena potrzebuje komunikatywnej opiekunki, która będzie jej pomagała w codziennych czynnościach takich jak chodzenie, mycie i będzie na nią uważała. Obok mieszka rodzina(syn) jest bardzo przyjazna i nie robi problemów. Do podopiecznej przychodzi Fizjotepeutka 3x w tyg. na godzinę. O godzinie 20 opiekunka kładzie panią spać. Podopieczna budzi się ok godziny 8:00.
Zakupy robi synowa z opiekunka. Warunki są dobre.

Schorzenia: niewydolność serca ,zaburzenia rytmu serca, inkontynencja(pieluchy), demencja, przebyty udar
Czynności wykonywane przez podopiecznego :
– poruszanie się- z pomocą
– toaleta- z pomocą
– higiena osobista/ mycie- z pomocą
– ubieranie- z pomocą
– jedzenie- z pomoc ą
Wstawanie w nocy: brak
Zakres obowiązków:
– gotowanie
– sprzątanie
– pranie
– zakupy
Warunki domowe: dom jednorodzinny z ogrodem
Warunki dla Opiekunki:
– opiekunka ma do dyspozycji pokój z Internetem, TV, radio
Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego komunikatywny +
– palenie tylko na zewnątrz
– doświadczenie w opiece

ID ogłoszenia: 5455b59cda30ff47