Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1300 euro

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych we Freudenberg do Pana 91 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freudenberg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 marca 2018 01:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych we Freudenberg do Pana 91 lat

Opis

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla opiekuna – opiekunki osób starszych. Zlecenie z Freudenberg przy opiece nad Panem 91 lat, który ma początki demencji i porusza się na wózku.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Freudenberg, Bawaria (rejencja Górny Palatynat), Niemcy.

Podopieczny ma 91 lat, 170 cm wzrostu i waży 90 kg. Wstaje samodzielnie, ale porusza się na wózku inwalidzkim. Ma początkową demencję – zdarza mu się zapominać. Z toalety korzysta z pomocą, cierpi na SM, ma problemy ze wzrokiem (czyta z pomocą lupy), nosi pieluchomajtki, opieka medyczna przychodzi po umówieniu na konkretne wizyty, o 7.30 podopieczny rozpoczyna dzień. Chorował na nowotwór skóry – został zoperowany, obecnie chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Sporadycznie budzi się w nocy.

Do obowiązków opiekunki należy: nadzór nad podopiecznym, pomoc przy ubieraniu, czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych. Prowadzi również gospodarstwo domowe – sprząta, pierze i gotuje, robi zakupy. Do dyspozycji opiekunki samochód z automatyczną skrzynią biegów. Do pielęgnacji ogrodu przychodzi ogrodnik.

Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem, pani nie wymaga opieki (pomaga w prowadzeniu gospodarstwa domowego). Dla opiekunki przeznaczono osobne mieszkanie z łazienką i dostępem do internetu. Czas wolny zwykle 2,5h dziennie.

Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Wymagane prawo jazdy. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące – 1300 EUR netto/m-c +100 EUR.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 5345aa26dce308a6

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 548, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.