€ 1,350.00

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osoby starszej do małżeństwa z Bocholt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bocholt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 msc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 października 2017 05:27

Od 8-go października możliwość podjęcia pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Bocholt przy opiece nad małżeństwem seniorów.

Rozpoczęcie: 08.10.2017
Miejscowość: Bocholt, przedmieścia
Osoba podopieczna: mężczyzna i kobieta
Opis osoby podopiecznej:
Pan : dwa tygodnie temu wrócił ze szpitala. Jest dość słaby i przez to leżący. Raz w tygodniu przychodzi terapeuta, który z nim ćwiczy. Pan nosi pampersy, mocz do butelki. Ma lekkie odleżyny , zakłada mu się plastry. Higienę osobistą wykonuje się w łóżku . Trzeba go karmić. Codziennie przychodzi Pflegedienst rozdziela tabletki i zakłada pończochy uciskowe.
Pani : demencja, leży w łóżku , ma lekkie odleżyny na które zakłada się jej plastry. Higiena osobista w łóżku.
Zarówno kobietę , jak i mężczyznę trzeba co dwie godziny obracać aby zmienić pozycje.
Do dyspozycji maja rollsthul , pflegebett . Rodzina bardzo sympatyczna. Zakupy robi syn, na jedzenie nie żałuje pieniędzy.
Schorzenia: osłabienie starcze, demencja, inkontynencja
Pflegedienst: przychodzi
Czynności wykonywane przez podopieczną:
– podopieczni leżący
– toaleta w łóżku
– higiena osobista/ mycie w łóżku
– ubieranie w łóżku
Wstawanie w nocy: 1-2 razy
Zakres obowiązków:
– gotowanie
– sprzątanie
– pranie
– zakupy
Warunki domowe: mieszkają w domu jednorodzinnym z psem (owczarek niemiecki ma legowisko w piwnicy)
Warunki dla Opiekunki:
– pokój bez Internetu, możliwy stick
-TV, radio,
Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– gotowość do pracy 2 msc
Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1350 Euro- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Składki ZUS odprowadzane od przychodu

Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 516 903 838
Bądź mailowo: kontakt@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 22859ce3295ca9d3