€ 1300+Premie

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki starszej pary 91 i 94 l. z Castrop-Rauxel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Castrop-Rauxel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: min. 2 msc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 września 2020 00:49

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla empatycznej opiekunki osób starszych. Zlecenie z Castrop-Rauxel przy opiece nad małżeństwem seniorów w wieku 91 lat Pani i 94 lata Pan.

Poszukujemy Opiekunki dla Małżeństwa w miejscowości 44575
Castrop – Rauxel

Pani Elisabeth (91 l, 56 kg, 154cm) i Pan Herbert (94 l, 63kg, 164cm) to bardzo cierpliwi, ciepli i rodzinni ludzie potrzebujący troskliwej opieki. Małżeństwo choruje na demencję. Pani Elisabeth i Pan Herbert poruszają się przy pomocy rollatora. Pani Elisabeth potrzebuje pomocy przy ubraniu się, wchodzeniu po schodach, siadaniu i wstawaniu.
Pan Herbert ma problemy ze słuchem ( trzeba głośniej mówić). Oboje sami potrafią jeść. Zarówno Pani Elisabeth jak i Pan Herbert lubią grać w gry planszowe oraz spacery.

Zadania i obowiązki:
Do obowiązkó Opiekunki należeć będzie: pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach takich jak, pomoc w wchodzeniu po schodach, siadanie i wstawanie, ubieranie się czy też mycie.
Pozostałe obowiązki :
Zajmowanie się gospodarstwem domowym – sprzątanie, prasowanie, mycie naczyń, nakrywanie do stołu itp.

Opis domu :
Dom wielorodzinny położony w kameralnym mieście w kraju związkowym Nadrenia – Północna Westfalia (okolice Dortmundu).
Opiekunka dostaje do własnej dyspozycji pokój z pełnym wyposażeniem oraz osobną łazienką. Najbliższe sklepy znajdują się w odległosci 10-15 minut od miejsca zamieszkania.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt : 0048 77 442 83 38

ID ogłoszenia: 4955f57420772985