€ od 12,85/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji batonów od zaraz fabryka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2021 02:08

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Augsburga na na produkcji batonów czekoladowych. Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania na każdym etapie produkcji – pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn, etykietowanie, mieszanie produktów, dostarczanie produktów itp.
  • pracodawca zapewnia rzetelne szkolenie z zakresu BHP, stanowiskowe, krótki trening pod okiem koordynatora oraz przydział środków ochronnych i kompletu odzieży

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • wysoka motywacja
  • sumienność, pracowitość
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • prawo do płatnego urlopu
  • pracodawca odprowadza podatek do niemieckiego urzędu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, w bankach, przy tłumaczeniach
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-batonow-fabryka-augsburg/

ID ogłoszenia: 44760b79ca12c2e6