€ 8,50 brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka – pakowanie i sortowanie owoców Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2014 02:30

Dystrybutor owoców z Bremen poszukuje pary do pracy w Niemczech przy sortowaniu – pakowaniu owoców egzotycznych bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 3 miesiące.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Bremen
Zarobki: 8,50 euro brutto
Liczba stanowisk: 8
Start: od zaraz

Obowiązki:
Prosta, ale wymagająca fizycznie praca przy taśmie polegająca na sortowaniu owoców egzotycznych oraz ich pakowaniu do skrzynek. Niektóre owoce należy umieścić również specjalnej osłonce, chroniącej przed obijaniem.

Wymagania:
- szybkość, sprawność fizyczna, wytrzymałość
- umiejętność pracy w szybkim tempie przy taśmociągu
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- chęć do pracy w nadgodzinach, jeśli będzie taka potrzeba

Oferujemy:
- zakwaterowanie w dobrych warunkach (koszt 240 euro na parę, w przypadków pojedynczego pokoju koszt wynosi 170 euro)
- legalna umowa za pośrednictwem niemieckiej agencji
- nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka
- atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość realizowania nadgodzin
- bezpłatne przygotowanie dokumentów pracownika

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „pakowanie owoców Bremen”

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 2945469479c8efbe

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka – pakowanie i sortowanie owoców Bremen”

  1. witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy mój nr to 669239533

  2. dawiddos@tlen.pl na 17 listopada 2014 @ 21:25

    Witam
    Jesteśmy parą chętną do pracy
    mamy wlasny samochód kontakt -691-071-468

  3. szczepan1984 na 18 listopada 2014 @ 14:22

    Dzień dobry państwu jestem zainteresowany oferta pracy pakowaniem i sortowaniem owoców, zgłaszam swoja gotowoś do wyjazdu własnym samochodem pozdrawiam i prosze o kontakt +48511416707

  4. witam państwa jestem zainteresowana praca w panstwa firmie bardzo prosze o kontakt +48797697545

  5. Witam państwa jest nas dwóch i jesteśmy zainteresowani państwa ofertą i gotowi do wyjazdu od zaraz posiadamy własny samochód proszę o kontakt 690226480