€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka Berlin produkcja czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2015 02:44

Zakład produkujący wyroby czekoladowe z Berlina zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca do podjęcia dla par przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • przygotowywanie mieszanek
  • obsługa maszyn produkcyjnych np. do podgrzewania mas
  • kontrolowanie procesów produkcyjnych
  • ozdabianie ręczne czekoladek
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu, niezbędnych do pracy z żywnością
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • elastyczność godzinowa
  • mile widziane doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par od zaraz
  • sumienne wprowadzenie w obowiązki
  • legalne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy w długotrwałej perspektywie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.
W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Produkcja czekolady, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.
Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com
Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 89355fec6d323435

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka Berlin produkcja czekolady”

  1. Witam. Jesteśmy młodą energiczną parą,chłopak 26 lat,dziewczyna 23. Jesteśmy zainteresowani ta ofertą. Chłopak posiada badania sanepidowskie,dziewczyna posiada doświadczenie w pracy na produkcji. Jesteśmy sumienni i pracowici. Oto nasz kontakt 723 080 949 bądź mail pablo23-88@o2.pl

  2. Witam , Zainteresowała mnie państwa oferta . Ja i mój kuzyn ( skończone 19 lat ) chcielibyśmy podjąć pracę na tym stanowisku . Pracowaliśmy już w niemczech i znamy podstawy tego języka , zaś językiem angielskim posługujemy się w średnio komunikatywnym . Z dojazdem nie będziemy mieli problemów , iż mieszkamy nie tak daleko. Jesteśmy dospozycyjni od zaraz , zbieramy pieniądze na studia i wykonywać pracę na 100% , iż naprawdę nam bardzo zależy . CV wysyłamy na państwa pocztę . Proszę o kontakt : 694205876

  3. Jesteśmy para , interesuje nas ta oferta pracy. Prosze o kontakt 669202235 lub 721883691

  4. Witam mam na imię Magdalena posiadam grupę pięcio osobowa gotowa do podjęcia pracy w Państwa Firmie prosiła bym o kontakt pod numer 0048512028980 Dziękuję.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.