€ 9,23€ brutto/godzine

Dam pracę w Niemczech dla par na magazynie w Staufenberg z językiem angielskim lub niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Staufenberg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 02:04
  • Wygasa: 5 dni, 23 godzin

Z podstawową znajomością języka angielskiego bądź niemieckiego możliwa praca w Niemczech dla par na magazynie w Staufenberg. Zatrudnienie przy sortowaniu, pakowaniu, rozładunku itp.

Dla naszego klienta w miejscowości Staufenberg poszukujemy od zaraz osób na stanowisko pracownik na magazynie

Obowiązki:
• pakowanie
• sortowanie
• kontrola jakości
• załadunek/rozładunek

Wymagania:
• gotowość do pracy zmianowej (dwie lub trzy zmiany)
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• doświadczenie na magazynie mile widziane
• własny samochód będzie dodatkowym atutem
• zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę
• możliwość pracy w parach
• terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
• naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą oraz profesjonalne narzędzia
• zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (płatne przez pracownika)
• długotrwałe i stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy

ID ogłoszenia: 7805a1e889dd8a0f

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech dla par na magazynie w Staufenberg z językiem angielskim lub niemieckim”

  1. Witam ja wraz z bratem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy oferowanej przez państwa.Prosimy o kontakt z nami pod numerem tel.789417422.Pozdrawiamy.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ASkrzynska
  • Zarejestrowany od: 19 października 2016

Inne przedmioty dodane przez ASkrzynska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ASkrzynska »