€ 1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji telewizorów bez języka Kronach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kronach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 01:43

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kronach na produkcji telewizorów LCD przy taśmie. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji telewizorów LCD

Płaca: 1700 euro brutto miesięcznie

Miasto: Kronach, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zadania montażowe w fabryce na produkcji telewizorów LCD
  • jest to praca wykonywana w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej polegająca na ręcznym składaniu elementów na jednym z etapów produkcyjnych
  • przeprowadzanie rutynowej kontroli jakości
  • wszelkie zadania będą wykonywane zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • mile widziane aplikacje od osób z doświadczeniem w produkcji taśmowej lub osoby z wykształceniem elektronicznym
  • duża dokładność
  • odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej – powtarzalnej
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie dla par w cenie 250 euro miesięcznie lub w przypadku singli 200 euro za miesiąc
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na 3 miesięczny okres próbny
  • zatrudnienie bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • system motywacyjny – dodatki, premie, tańsze wyżywienie w stołówce pracowniczej
  • legalną umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja-telewizorów7/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 414578f8fa809241

4 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji telewizorów bez języka Kronach”

  1. sabina26 na 23 lipca 2016 @ 17:31

    jestem zainteresowana pracą wysłałam CV na maila

  2. Justyna1985 na 23 lipca 2016 @ 19:02

    Jestem zainteresowana Państwa oferta moge wysłać CV.

  3. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy proszę o kontakt telefoniczny
    534 340 066

  4. Witam,jestem również zainteresowany ofertą pracy w związku z czym przesłałem swoją aplikację na maila.Mój tel.604634209