€ ok 9-10 euro/h netto

Dam pracę w Niemczech dla Polaków na budowie jako glazurnik Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2014 02:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców na stanowisku glazurnika. Zatrudnienie dla Polaków na budowie w Monachium z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce pracy: Monachium

Stawka godzinowa: ok 9-10 euro/h netto

Obowiązki:

  • Przygotowanie powierzchni do prac, wyrównanie powierzchni jeżeli nie spełnia wymagań
  • okładanie ścian płytkami

Wymagania:

  • własny samochód
  • swobodna umiejętność posługiwania się językiem niemieckim
  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych
  • fachowość, dokładność
  • doświadczenie

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia niemieckie ubezpieczenie
  • umowa o pracę podpisana zostanie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwe liczne nadgodziny
  • bezpłatne miejsce zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane i spełniające postawione kryteria zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-niemcy-id238464.html

ID ogłoszenia: 82053f36c3f3a938