€ 14 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla Polaków od zaraz na budowie płytkarz Fulda przy układaniu płytek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 stycznia 2016 00:35

Oferujemy bardzo dobre zatrudnienie na budowie w miejscowości Fulda dla płytkarzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy układaniu płytek.

Stanowisko: Płytkarz

Miasto: Fulda, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • Pracownik samodzielnie przygotowuje podłoże oraz materiały niezbędne do pracy. Do zadań należeć będzie układanie płytek na ścianach oraz podłogach.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – jest to warunek obowiązkowy
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będą aplikacje od osób w pełni mobilnych – mogących przyjechać swoim autem
  • możliwość wypracowywania nadgodzin jeżeli będzie taka potrzeba ze strony pracodawcy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie, odprowadzenie składek, dostęp do świadczeń, prawo do urlopu
  • kwaterę
  • możliwość pobrania zaliczki raz na tydzień
  • opieka polskojęzycznych konsultantów
  • zdobycie ciekawego doświadczenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres:
praca@silverhand.eu z dopiskiem: PG/PLT

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/plytkarz-atrakcyjna-oferta-niemcy-3117942.html

ID ogłoszenia: 91756a7687c4e096