€ od 1600 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech dla pomocy kuchennej na linii produkcyjnej Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2015 04:01

Firma cateringowa zatrudni Polaków do pracy w Niemczech w charakterze pomocy kuchennej. zatrudnienie w Monachium przy przygotowaniu posiłków dla linii lotniczych.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Monachium lub Frankfurt nad Menem

Zarobki: miesięcznie od 1600 do 1800 euro brutto

Obowiązki:

  • Przygotowanie cateringu dla linii lotniczych.
  • Osoba zatrudniona pracować będzie przy przygotowywaniu kanapek, przekąsek lub całych zestawów posiłków.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie prac porządkowych jak np. zbieranie i układanie brudnych naczyń.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie czystych sztućców, talerzy i serwetek.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt
  • obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie
  • duża chęć do podjęcia tej pracy
  • motywacja
  • elastyczność
  • możliwość pracy w systemie dwuzmianowym
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • praca zgodna z niemieckim prawem pracy
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • zorganizowane wyżywienie w postaci 2ch posiłków dziennie bezpłatnie
  • zapewnione lokum płatne po stronie pracownika

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 350555003bb9c1e9