€ 8 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla pomocy kuchennej od zaraz Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 marca 2014 00:31

Pilnie poszukujemy pracownika na kuchnię w charakterze pomocy kuchennej. Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu, pomocy kucharzowi i zmywaniu naczyń.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Karlsruhe

Zarobki: 8 euro/h brutto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pomoc w przygotowaniu dań.
  • Do zadań należeć będą prace przy sprzątaniu kuchni, zmywanie naczyń.
  • Pracodawca może zlecić inne zadania na kuchni.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo doświadczenie w pracy w gastronomii
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym – rozumienie poleceń, prosta komunikacja
  • samodzielność
  • motywacja do pracy
  • pozytywne nastawienie
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • zapewnione wyżywienie oraz zakwaterowanie
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości:
e-mail: topjob@onet.pl

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-id210527.html

ID ogłoszenia: 9905321e2ecec6eb