€ 900 euro netto/mc

Dam pracę w Niemczech dla pomocy kuchennej Wolfsburg w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 02:43

Poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko pomocy kuchennej w restauracji mieszczącej się w okolicach Wolsburga. Niemcy praca dla Polaków od zaraz przy przygotowywaniu dań oraz na zmywaku.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 900 euro netto miesięcznie

Lokalizacja: ok 43 km od Wolfsburga, Niemcy

Czas trwania umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w firmach z branży gastronomiczno hotelarskiej.
  • Osoba zatrudniona będzie wpierała pracę kucharza w przygotowywaniu dań oraz dbała o porządek na miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • wymagane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak nałogów
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • sumienność, niezawodność
  • umiejętność bardzo dobrego zorganizowania

Oferujemy:

  • pracę 40 godzin w tygodniu – 5 dni po 8 godzin
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • niemieckie zatrudnienie – pierwsza na 6 miesięcy
  • najlepsi pracownicy będą mogli przejść na stałą umowę
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu na miejscu
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • zapewnione zamieszkanie
  • na miejscu wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie wiadomości zatytułowanej numerem referencyjnym:Z 04/07/IN
na adres: rekrutacja@hoga-praca.pl

W wiadomości konieczne prosimy załączyć:

  • CV
  • aktualne dane kontaktowe
  • okres dyspozycyjności
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2449a1/

ID ogłoszenia: 72655d4a6ef7f346