€ od 7 do 10 euro/h

Dam pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 23:47

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu od stycznia 2015 przy rozładunku i załadunku kontenerów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Zarobki: od 7 do 10 euro/h

Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za prace fizyczne na magazynie firmy.
  • Podstawowymi zadaniami będzie rozładunek i załadunek kontenerów.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja i siła fizyczna
  • brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych
  • możliwość podjęcia pracy od stycznia 2015
  • chęć do podjęcia pracy za granica na stałe
  • doświadczenie w pracy fizycznej
  • pracownik samodzielnie będzie musiał zapewnić sobie pożywienie oraz dojazdy do pracy

Oferujemy:

  • zakwaterowanie znajdujące się w promieniu 10 km od miejsca pracy
  • zatrudnienie początkowo na okres 3 miesięczny z wynagrodzeniem 7 euro za godzinę, następnie najlepsi pracownicy otrzymają możliwość podpisania umowy stałej z większą pensją – 10 euro za godzinę

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość należy przesłać na adres:

  • biuro@workingservice.pl

źródło: http://www.pracawniemczechofertypracy.pl/niemcy-praca/praca-za-granica-bez-jezyka-w-niemczech-od-stycznia-2015/

ID ogłoszenia: 282545a83ae64150

8 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka 2015”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy już pracowałem przy rozładunku kontenerów proszę o kontakt telefoniczny 731945137

  2. krzysztof29 na 9 listopada 2014 @ 17:12

    jetem zainteresowany oferta tej pracy . pracowalem tez przy zaladunku i rozladuku kontenerow tel… 667147958

  3. jestem zaiteresowany posiadam uprawnienia na wozki widlowe prosze o kontakt tel609936858

  4. szczepan1984 na 14 listopada 2014 @ 22:21

    Witam państwa jestem zaiteresowany państwa ofertom pracowałem już przy załadunkach kontenerów w polsce a w tym roku pracowałem sezonowo w niemczech przy rozładunkach kontenerów po 12h posiadam uprawniemia na wózski widłowe jesli bendą potrzebne pozdrawiam i prosze o kontakt szczepan621@interia.pl 511 416 707

  5. karolina skrocka na 16 listopada 2014 @ 20:00

    witam jestem zainteresowany ofertą, spełniam oczekiwania proszę o kontakt skrockakarolina@gmail.com

  6. Witam jestem zainteresowany oferta pracowałem juz na załadunku prosze o kontakt
    513-408-670 lub bruss86@o2.pl

  7. Witam jestem zainteresowany kontakt mariusz.kurzynski@onet.pl

  8. Mateusz Hadryan na 23 listopada 2014 @ 11:40

    witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy posiadam doświadczenie znam Również język niemiecki., mogę zacząć od zaraz iż mieszkam w hamburgu. Zależy mi na pracy. proszęo kontakt 017667184999 lub Mateusz.hadus@op.p