€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych na magazynie Ulm 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 00:22

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy przeprowadzce magazynu. Zatrudnienie od 8 lutego 2015 w Ulm przy przenoszeniu rzeczy, załadunku i rozładunku.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Ulm

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: start od 08.02.2015

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony do wpierania zadań przy przeprowadzce magazynu ze starej siedziby do nowej.
  • Do zadań należeć będzie demontaż półek magazynowych, przenoszenie sprzętu, załadunek, rozładunek.
  • Dużo prac fizycznych.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym – warunek niezbędny
  • możliwość podjęcia pracy od 8 lutego 2015
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zręczność
  • zwinność
  • chęć pozostania w Niemczech na dłużej

  • początkowo praca na czas przeniesienia magazynów, najlepsi pracownicy otrzymają możliwość podpisania stałej umowy pracy dotyczącej zadań magazyniera
  • dobre stawki godzinowe
  • pracodawca zapewnia diety dzienne
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • niemieckie warunki pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości na adres: praca@cbsbutler.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-fizyczny-magazynier-z-niemieckim-km-2658165.html

ID ogłoszenia: 64454ce4b8becf94