€ od 2600 euro brutto

Dam pracę w Niemczech dla ślusarzy w firmie z Berlina od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa o prace na dluzszy okres czasu
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2017 03:57

Od zaraz fabryka z Berlina poszukuje wykwalifikowanych ślusarzy do pracy w Niemczech przy obróbce gotowych elementów. Wymagane doświadczenie, zaangażowanie oraz minimum komunikatywna znajomość języka.

Poszukujemy od zaraz Slusarza w Berlinie do fabryki.

Zadania:

– obrobka gotowych elementow
– prace precyzyjne slusarskie
– wykonywanie regeneracji i napraw oprzyrzadowania
– prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

– komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
– doswiadczenie na podobnym stanowisku
– zaangazowanie i chec do pracy
– konieczne szkolenie na stanowisko-Slusarz
– mile widziane doswiadczenie kierunkowe

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace na dluzszy okres czasu
– zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy
– wynagrodzenie miesieczne od 2600 euro brutto/miesiac
– mozliwosc rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie aplikacji na adres: praca@kuk-persoanl.de z dopiskiem : Praca-Slusarz

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
Brückenstraße 5 a, 10179 Berlin

ID ogłoszenia: 8685968a76b7824b