€ od 2600 euro brutto

Dam pracę w Niemczech dla ślusarzy w firmie z Berlina od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa o prace na dluzszy okres czasu
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2017 03:57
  • Wygasa: 12 godzin, 34 minut

Od zaraz fabryka z Berlina poszukuje wykwalifikowanych ślusarzy do pracy w Niemczech przy obróbce gotowych elementów. Wymagane doświadczenie, zaangażowanie oraz minimum komunikatywna znajomość języka.

Poszukujemy od zaraz Slusarza w Berlinie do fabryki.

Zadania:

- obrobka gotowych elementow
- prace precyzyjne slusarskie
- wykonywanie regeneracji i napraw oprzyrzadowania
- prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

- komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
- doswiadczenie na podobnym stanowisku
- zaangazowanie i chec do pracy
- konieczne szkolenie na stanowisko-Slusarz
- mile widziane doswiadczenie kierunkowe

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace na dluzszy okres czasu
- zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy
- wynagrodzenie miesieczne od 2600 euro brutto/miesiac
- mozliwosc rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie aplikacji na adres: praca@kuk-persoanl.de z dopiskiem : Praca-Slusarz

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
Brückenstraße 5 a, 10179 Berlin

ID ogłoszenia: 8685968a76b7824b