€ 2600€

Dam pracę w Niemczech dla spawaczy Mag od 05.02.2018 w Bad Saulgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Saulgau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 02:34

W rejonie Bad Saulgau do podjęcia praca w Niemczech dla spawaczy MAG począwszy od 5-go lutego 2018. Zatrudnienie przy spawaniu blach w grubości od 2 do 18 mm.

Oferta pracy dla spawaczy MAG
Lokalizacja: 88348 Bad Saulgau

Zaufany Partner bezposredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje prace dla hydraulików, elektryków, slusarzy i spawaczy, operatorow CNC, malarzy na terenie Niemiec.

Arbeitsgebar für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.

Nasze doswiadczenie i profesjonalizm sa gwarancja sukcesu.
Nie czekaj i znajdz prace juz dzis!

Dla kazdego kandydata dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczecia pracy odpowiadajacy kandydatowi.

Opis stanowiska:
.spawanie blach od 2 do 18 mm, podzespoly do maszyn rolniczych
.spawanie blach do ciągników rolniczych

Wymagania:
.Minimum 2 letnie udokumentowane doswiadczenie w zawodzie
.Komunikatywna lub podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny)
.Prawo jazdy kat. B + wlasny samochód na wyjazd (mile
widziane)

Nasza oferta:
· niemiecka umowa o prace na niemieckich warunkach
· dlugoterminowy kontrakt
· umowy na czas nieokreslony
· atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki (dodatek branzowy)
· mozliwe nadgodziny
· zakwaterowanie platne zoorganizowane przez pracodawce
· wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika
· mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
· pelne niemieckie ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne
· opieka koordynatora polskojezycznego

Z góry serdecznie dziekuje za Panstwa aplikacje!

Julita Mucha
Telefon: +49 5242 97606-0
Fax: +49 5242 97606-99
Mobil: +49 1590 45 27 279

sky Personal
Inh. Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück

www.sky-personal.de

ID ogłoszenia: 545a6b33a815710

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez skypersonalmichniewicz

Ostatnie przedmioty dodane przez skypersonalmichniewicz »