€ 15,22 - 22,07€ / godz. brutto

Dam pracę w Niemczech dla spawaczy MIG-MAG bez języka w Gotha (stal i aluminium)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2018 02:39

Firma z branży przemysłowej działająca w rejonie Gotha poszukuje od zaraz spawaczy MIG-MAG do pracy w Niemczech bez języka przy spawaniu elementów wykonanych ze stali lub aluminium.

OBOWIĄZKI:
• Spawanie metodami MIG i MAG elementów konstrukcji stalowach i aluminiowych

WYMAGANIA:
• dobra znajomość spawania
• prawo jazdy i samochód
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
• Pracę w przyjemnej atmosferze
• Niemiecką umowę o pracę
• Wynagrodzenie rosnące od 15,22€ do 22,07€/godz. brutto
• Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
• Zakwaterowanie platbe 300 € za miesiąc
• 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
• Pełen pakiet ubezpieczenia

Prosimy o wysylanie CV ze zdjeciem na adres email k.paszko@lpi-workservice.de
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 17:00.
Więcej informacji pod numerem telefonu +49 36 21 73 66 336

ID ogłoszenia: 4165b068de89d5fc