€ 8000-8500zł

Dam pracę w Niemczech dla szwaczek bez języka – szycie maseczek w Weil am Rhein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weil am Rhein
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2020 00:34

Firma z Weil am Rhein poszukuje szwaczek również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy szyciu maseczek ochronnych. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

OBOWIĄZKI: Szycie maseczek na maszynach przemysłowych,

WYMAGANIA:
-Poszukujemy osób doświadczonych, szybkich,znających się na szyciu na maszynach przemysłowych firmy JUKI, PEGASUS, gotowych i chętnych do szybkiego wyjazdu

OFERUJEMY:
-Atrakcyjne wynagrodzenie (około 8500 zł miesięcznie!)
-Dużo nadgodzin płatnych dodatkowo +25% i +50% do podstawowej stawki
-Darmowe zakwaterowanie
-Dodatkowe ubezpieczenie Hestia od następstw nieszczęśliwych wypadków
-Zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową
-Pomoc przy organizowaniu wyjazdu oraz opiekę podczas całego trwania kontraktu
-Możliwość dłuższej współpracy

m.dworak@interkadra.pl

ID ogłoszenia: 3795f3ce5cdd4039

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Marcelina Interkadra

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Marcelina Interkadra »