€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech dla Tapicera meblowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 01:28

Aktualna ogłoszenie – dam pracę w Niemczech dla tapicera meblowego. Poszukiwana osoba z doświadczeniem, której zadaniem będzie obijanie mebli skórą, materiałem tekstylnym lub skajem.

Eurokontakt (nr lic.1109) poszukuje do pracy w Niemczech tapicerów meblowych

Opis stanowiska: Tapicerowanie mebli; obijanie skórą, skajem, materiałem np. krzeseł, kanap, foteli

Miejsce wykonywania pracy:Niemcy

Wymagania:
-Wymagane doświadczenie
-Znajomość j.niemieckiego
-Mile widziane własne auto

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość dłuższej współpracy
-pomoc w zakresie formalności związanych z wyjazdem do pracy oraz w zakresie zakwaterowania i dodatkowego ubezpieczenia

Kontakt:ogloszenia@euro-kontakt.eu nr kontaktowy: 713384263

ID ogłoszenia: 65856541fd1bb316

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Eurokontakt1109

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Eurokontakt1109 »