€ 8,70 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla ulotkarza 2017 bez języka przy roznoszeniu ulotek Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 01:30

Opcja podjęcia pracy w Niemczech w charakterze ulotkarza przy roznoszeniu ulotek. Oferta z Monachium skierowana do osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Ulotkarz
Miejsca zatrudnienia: Kolonia, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: 8,70 euro na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy roznoszeniu pakietów reklamowych, ulotek, rozklejaniu nalepek
  • zadania wykonywane są samodzielnie z użyciem mapy oraz urządzenia GPS

Wymagania:

  • kandydaci muszą mieć wzrost minimum 175 cm – wiąże się to z koniecznością rozklejania naklejek w widocznych miejskich
  • dobra orientacja w terenie
  • bardzo dobra kondycja – brak problemów z przejściem kilkunastu kilometrów dziennie
  • pracowitość, zaangażowanie, wydajność
  • bezwzględna uczciwość
  • rzetelne podejście do zadań
  • gewerbe – pomagamy w założeniu oraz obsłudze
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • gwarantowane przynajmniej 42 godziny pracy na tydzień
  • zatrudnienie przez 9 do 10 miesięcy na rok
  • zamieszkanie z dostępem do internetu
  • przynajmniej 8,70 euro na godzinę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na email lub za pośrednictwem poniższej strony:

Telefon: 089 – 215 457 142
E-Mail: info [at] grasbrunn.schluesseldienst.pro

ID ogłoszenia: 4445959731adbde7