€ 12,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech Düsseldorf sprzątanie domów i mieszkań prywatnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 marca 2016 04:15

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta z Düsseldorfu przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • samodzielna praca przy zleceniach polegających na całkowitym sprzątaniu prywatnych domów i mieszkań
  • pracownik wykonuje prace porządkowe zgodnie z kolejnością i sztuką sprzątania
  • do zadań oprócz typowych (odkurzanie, wycieranie kurzy) będzie również należało pranie i prasowanie oraz drobne prace ogrodnicze

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • konieczność okazania zaświadczenia o niekaralności
  • brak nałogów
  • schludność
  • optymizm
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery
  • wsparcie na miejscu, zapewnione przez polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc we wszelkich kwestiach, również urzędowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca Niemcy przy sprzątaniu, Düsseldorf”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 22856ef4bd020416