€ 1090 euro netto/mc + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech Feldberg od zaraz jako pomoc kuchenna w hotelu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Feldberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 02:38

Hotel 3 gwiazdkowy z Feldberg poszukuje aktualnie osoby na stanowisko pomocy kuchennej w swojej restauracji. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków przy przygotowaniu prostych dań.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Feldberg, Niemcy
Pensja: 1090 euro do ręki miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za krojenie warzyw i przygotowywanie prostych dań
  • pracownik pracuje dziennie 9,5 godziny – rano i wieczorem, popołudniu trwa dłuższa przerwa

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • doświadczenie minimum roczne w pracy jako pomoc kuchenna
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • pracowitość

Oferujemy:

  • pracę po 9,5 godziny przez 5 dni na tydzień
  • legalną umowę o pracę
  • pracę od zaraz
  • bardzo dobre wynagrodzenie w wysokości 1090 euro do ręki na miesiąc
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pokoju jednoosobowym – koszt 230 euro jest już potrącony od wynagrodzenia
  • pełne wyżywienie – 90 euro na ten cel jest również potrącony z zarobów
  • możliwość korzystania z płatnego wifi w cenie 30 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • cv@jobconnection24.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 509 134 590

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-do-hotelu-3-w-feldberg-id435317.html

ID ogłoszenia: 8735872ed724f405

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.