€ 0

Dam pracę w Niemczech – fliziarz-kafelkarz na budowie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 listopada 2014 03:38

Atrakcyjna oferta dla Polskich kafelkarzy / fliziarzy – praca w Niemczech na budowie przy kładzeniu kafelków w halach produkcyjnych. Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka niemieckiego.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewnijąc pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

układanie płytek podłogowych i ściennych w halach produkcyjnych

wyrównywanie powierzchni i przygotowanie podłoża

wykończenia końcowe (listwy, profile)

cięcie i dopasowywanie płytek i innych niezbędnych elementów

fugowanie

przetrzeganie regulaminu pracy

Wymagania:

doświadczenie zawodowe (min. 2 lata) – warunek konieczny

znajomość komunikatywna języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

legalną pracę na terenie Niemiec

atrakcyjne wynagrodzenie

opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV wraz ze zdjęciem ( w języku polskim i niemieckim) na adres: rekrutacja@horecahr.pl. Kontakt telefoniczny: 506 784 719.

W temacie prosimy umieścić stanowisko: fliziarz- Niemcy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 390546615e263416

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.