€ 1300 Euro

Dam pracę w Niemczech hako Opiekunka dla starszej Pani Sofii w Schwalmtal od 30.09

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 września 2015 02:06

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych w Schwalmtal. Zatrudnienie od 30-go września przy opiece nad Panią Sofią w wieku 91 lat, która cierpi na demencję, depresję i ma problemy z poruszaniem się.

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI:

Opis zlecenia:
• Pani
• 91 lat
• 50 kg
• 165 cm
• demencja
• depresja
• nadciśnienie
• porusza się z balkonikiem

Podopieczna jest osobą miłą i spokojną. Z powodu wieku bywa osłabiona. Mieszka razem ze sprawnym mężem.

Zakres obowiązków:
• kompleksowa opieka
• pomoc w pracach domowych
• pomoc w higienie ciała
• pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
• przygotowywanie posiłków

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• silna osobowość

Oferujemy:
• legalną pracę
• bezpieczeństwo zatrudnienia
• wynagrodzenie 1300 Euro netto
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zwrot kosztów przejazdu

TERMIN ROZPOCZĘCIA: 30.09.2015
MIEJSCE PRACY: Schwalmtal

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Fue/05/2015 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu

ID ogłoszenia: 16855f27ba72234f