€ 2,150.00

Dam pracę w Niemczech – Hydraulik Stuttgart opłacony hotel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: nieokreśleny
  • Opublikowany: 8 czerwca 2014 20:24

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla hydraulików z opłaconym zakwaterowaniem w Hotelu. Zatrudnienie przy montażu instalacji sanitarnych w Stuttgarcie.

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 dla swojego Klienta w południowych Niemczech poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko: hydraulika

Podstawowe zadania w pracy:
– montaż instalacji sanitarnych

Nasz Klient oferuje:

– niemiecką umowę o pracę w pełnym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym. Dla pracowników wykazujących duże zaangażowanie stałą pracę na czas nieokreślony dającą możliwość pobierania świadczeń emerytalnych z Niemiec.
– wynagrodzenie ściśle związane z doświadczeniem zawodowym i znajomością języka niemieckiego oscylujące od 10 do 12 Euro/brutto plus dodatek 2-3 Euro/netto – na rękę za każdą przepracowaną godzinę, co daje łącznie zarobki około 2160 Euro/brutto miesięcznie
– możliwość długoletniej współpracy
– możliwość pracy w nadgodzinach
– możliwość otrzymania Kindergeld – dodatkowych świadczeń pieniężnych na dziecko/dzieci (około 260 Euro miesięcznie na jedno dziecko)
– możliwość przejazdu do Zgorzelca za symboliczną opłatą – organizowany w piątki i powrót do Stuttgartu w niedziele
– opiekę polskiego rezydenta
– BEZPŁATNE zakwaterowanie w hotelu

Wymagania
– min 3 letnie doświadczenie zawodowe na elektryka budowlanego
– min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek KONICZNY, znajomość języka będzie sprawdzana w czasie rozmowy telefonicznej
– mile widziane doświadczenie pracy w Niemczech poparte listem referencyjnym
– mile widziane posiadanie własnego samochodu

CV w formacie Word lub PDF w języku polskim i niemieckim proszę przesłać na adres damiand@serwispersonalny.pl proszę o załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, a także wpisanie stopnia znajomości języka niemieckiego

ID ogłoszenia: 1025391b067173a9