€ 9 euro / godzina

Dam pracę w Niemczech jako barman Berlin bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 maja 2015 01:00

Restauracja i bar w Berlinie poszukuje barmana do pracy w Niemczech przy obsłudze gości polegającej na serwowaniu napojów. Konieczna jest komunikatywna znajomość języka.

Opis stanowiska:
Obsługa restauracji i baru w zakresie przyjmowania i serwowania zamówień
Znajomość i umiejętność prezentacji menu
Wysoka kultura osobista i otwartość na ludzi, a tym samym profesjonalna obsługa Gości zgodnie z wyznaczonymi standardami
Dbałość o wizerunek restauracji i baru
Przyjmowanie płatności oraz odpowiedzialność za inwentaryzację i powierzone mienie

Wymagania wobec kandydatów:

Wykształcenie średnie gastronomiczne
Znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację dla potrzeb zawodowych
Wszystkie przepisy są podane.
Kursy: barmański I stopnia szkolimy Cię na miejscu
Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Orientacja na klienta i umiejętność budowania właściwych relacji z klientami
Dobra organizacja pracy własnej
Wysoki poziom kultury osobistej
Dyspozycyjność

Oferujemy:

Pracę w profesjonalnym zespole na umowę na zastępstwo
Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w największej sieci hoteli w Polsce i w Środkowo-Wschodniej Europie,
Szereg benefitów socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną

Kontakt tremailowpraca@gmail.com

ID ogłoszenia: 515559fb2367193

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: borzeco
  • Zarejestrowany od: 18 maja 2015

Inne przedmioty dodane przez borzeco

Ostatnie przedmioty dodane przez borzeco »