€ 2700€

Dam pracę w Niemczech jako Kierowca autobusu z kat.D – Kolonia + zakwaterowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Köln
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieograniczony czas
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 maja 2018 05:46

Z bezpłatnym zakwaterowaniem ciekawa propozycja pracy w Niemczech jako kierowca autobusu z prawem jazdy kat.D w rejonie Kolonii. Oczekiwana minimum komunikatywna znajomość języka.

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Aachen und Köln, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione oplacone/pojedyncze pokoje)

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska i podmiejska,male miasteczka i wioski) KILKA STANOWISK PRACY
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej (glownie po miescie i male miasteczka i wioski). Trasy nawet do 50 Km jedna
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie:2450€ (14€/godz) + nadgodziny (17€ za kazda nadgodzine. 17€ za niedz)
nadgodziny tez 25% wiecej
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Prosze o zyciorys na:
niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem Köln)

ID ogłoszenia: 7705aeee2bd7f74b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Arkadiusz
  • Zarejestrowany od: 6 listopada 2015

Inne przedmioty dodane przez Arkadiusz

Ostatnie przedmioty dodane przez Arkadiusz »