€ 11,00 € / h

Dam pracę w Niemczech jako kierowca kat.B – konwojent sprzętu AGD, Großbeeren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Großbeeren
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Stala lub czasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 06:39

Firma z Großbeeren poszukuje kierowców kat. B do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku konwojenta sprzętu AGD. Oczekiwana co najmniej komunikatywna znajomość języka.

Dla jednego z naszych renomowanych klientów, którego siedziba mieści się na południu Berlina w miejscowości Großbeeren, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konwojent z prawem jazdy”B” do 3,5 t (k/m) oraz jego pomocnik
w pełnym wymiarze godzin, jedna zmiana, 10 h dziennie, 4 dni w tygodniu

Obowiązki pracownika to:
dostarczanie sprzetu AGD do klientów ewentalanie jego instalacja

Profil kandydata:
wazne prawo jazdy do 3,5 t
solidne i sumienne obchodzenie się z powierzonym materialem
dobra znajomość j. niemieckiego (ważne: minimum poziom B2)

Państwa perspektywy:
atrakcyjne, ponadtaryfowe wynagrodzenie – 11,00 € / h
dodatki specjalne jak urlopowy i świąteczny
duża szansa przejęcia przez klienta
kompleksowe szkolenie wprowadzające

Oferujemy pełną wyzwań, ciekawą pracę w międyznarodowym środowisku jak również wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Niemczech. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

ID ogłoszenia: 3785b20f960a30fa

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech jako kierowca kat.B – konwojent sprzętu AGD, Großbeeren”

  1. Witam czy ta oferta jest nadal aktualna prosze o tel 533660546