€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech jako kierowca kat.C w transporcie Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 23:36

Zatrudnimy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze kierowcy kat.C. Zatrudnienie w Mannheim w transporcie a także załadunku i rozładunku towarów na naczepę.

Stanowisko: Kierowca kat.C

Miejsce pracy: Mannheim

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zadaniem osoby zatrudnionej będzie załadunek towaru na naczepę i rozwieźć go po klientach a następnie pomóc w wyładunku.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za stałą obsługę klientów bezpośrednich.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym – przynajmniej poziom B1
  • posiadanie prawa jazdy kat.C+E lub C
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kurs ADR będzie zaletą
  • atutem będzie możliwość zabrania własnego samochodu

Oferta:

  • umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracodawca zapewnia nowoczesny tabor
  • możliwość zdobycia stałej pracy
  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez stronę: http://www.workservice.pl/Dla-kandydatow/Oferty-pracy/%28id%29/12909701

ID ogłoszenia: 996545aa2cae666d