€ 2,300.00

Dam pracę w Niemczech jako kierowca kat. C+E – Hesja z zakwaterowaniem w Bad Hersfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Hersfeld
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2020 04:37

Od zaraz z zakwaterowaniem w Bad Hersfeld propozycja pracy w Niemczech na stanowisku kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie przy prowadzeniu zestawy typu solówka, możliwe dołączenie przyczepy tandem do zestawu.

Kierowca CE – Hesja – codzienne zjazdy/zakwaterowanie- 2300€
region zatrudnienia: Hesja, okolice Bad Hersfeld

Podstawowe obowiązki:
· prowadzenie zestawu: solówka , możliwe dołączenie przyczepy tandem do zestawu. Firma w swojej flocie posiada głównie Mercedesy
· Trasy krótkobieżne w rejonie siedziby firmy, załadunek i rozładunek za pomocą elektrycznego paleciaka, w 80%-ach załadunek rampowy

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
· praca od poniedziałku do piątku, pełen etat, w godzinach od 7.00 do 17.00, możliwość omówienia systemu zjazdowego do Polski
· niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
· na umowie stawka początkowa 2200-2300€ brutto, do indywidualnego ustalenia + diety ustawowe, + pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (przez pierwszy miesiąc firma dzieli koszty zakwaterowania)
· płatny urlop wypoczynkowy 24 dni

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
· prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej – darmowa usługa ubezpieczenia
· opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
· prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
· pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
· prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADRy
· komunikatywnego j. niemieckiego
· doświadczenia jako kierowca CE

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na a

rekrutacja@luksmann.pl

ID ogłoszenia: 8645f2d691b5e485