€ 0

Dam pracę w Niemczech jako Konserwator „Złota Rączka” bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Długość umowy: umowa o prace
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 października 2017 04:56

Bez języka niemieckiego do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech na stanowisku konserwatora tzw. „złotej rączki”. Zatrudnienie w różnych rejonach kraju.

Niemiecka firma rzemieślnicza Helvetia Enterprise GmbH zatrudni w swojej firmie pracownika na stanowisko:

Miejsca pracy:
• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:
• prace ślusarskie wg. potrzeb : spawanie, konserwacja bram rozładunkowych sklepowych,
• renowacja powierzchni sklepowych dużej sieci z branży spożywczej,
• kontrolowanie i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu /naprawa i montaż bram, ramp itp/, prace remontowe: malowanie, montaż regałów sklepowych;

Wymagania:
• ukończona szkoła z profilem zawodowym np. jako ślusarz / konserwator /, spawacz, mechanik przemysłowy itp.,
• udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w pracach ślusarskich,,
• samodzielna i sumienna organizacja pracy,
• niezawodność i umiejętność pracy w zespole,
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd;

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w Niemczech, umowa z pracodawcą niemieckim,
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
• pracę w systemie dwuzmianowym,
• odpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,
• możliwość korzystania ze świadczeń rodzinnych i emerytalnych wg. prawa niemieckiego.

Kontakt:
• E-Mail: m.raczynska@personnel-international.pl

Prosimy o dopisanie w aplikacji CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 84559d9fb5802b77